Ապառիկ վարկերի ակցիա գարնանային տոների նախօրեին
05.03.2021ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը Կանանց միջազգային օրվա տոնի նախօրեին հայտարարում է ակցիա և բացառիկ հնարավորություն է ընձեռում իր հաճախորդներին՝ սույն թվականի մարտի 6-ից 8-ը շահավետ պայմաններով կատարել ապառիկ գնումներ Բանկի՝ ավելի քան 600 գործընկեր կազմակերպությունների վաճառակետերում:
Մեկնարկվող ակցիայի շրջանակներում 06.03.21-08.03.21թթ․ ժամանակահատվածում ապառիկ վարկ ձևակերպելու դեպքում՝ հաճախորդը հնարավորություն է ստանում հերթական 6-րդ մարմանը վճարել միայն վարկի մայր գումար և չվճարել տոկոսագումար կամ միջնորդավճար: Հաճախորդը կարող է օգտվել ակցիայի առաջարկից, եթե առաջին 5 մարումները համաձայն վարկային ժամանակացույցի վճարվել են առանց ուշացումների:
Հաճախորդը կարող է օգտվել նշված ակցիայի առաջարկից միայն մեկ վարկի շրջանակներում և միայն մեկ անգամ: Այն դեպքում, երբ նշված ժամանակահատվածում հաճախորդը ձևակերպում է ավելի քան 1 վարկ, և ստացված վարկերից մի քանիսն են բավարարում ակցիայի պահանջներին, առաջարկը գործում է ակցիայի ընթացքում առաջինը ձևակերպված վարկի համար:
Շտապե՛ք ուրախացնել ձեր հարազատ ու սիրելի կանանց և գնեք նվերներ շահավետ պայմաններով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով ապառիկ վարկը տրամադրվում է տեղում` հաշված րոպեների ընթացքում: Իսկ եթե չունեք ժամանակ խանութ այցելելու համար, ապա ապառիկ գնումները կարող եք կատարել Բանկի գործընկեր կազմակերպությունների պաշտոնական կայքերում՝ առցանց լրացնելով դիմում-հայտ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է ապառիկ վարկեր տարատեսակ ապրանքների և ծառայությունների ձեռքբերման համար՝ սկսած 30 հազ. ՀՀ դրամից մինչև 1,5 մլն. ՀՀ դրամ գումարի չափով, տարեկան՝ 0% -ից մինչև 21,5% տոկոսադրույքով (փաստացի տոկոսադրույք՝ 18,7% -24%), 3-60 ամիս վարկի գործողության ժամկետով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ապառիկ վարկավորման պայմանների վերաբերյալ ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի պաշտոնական կայքում հետևյալ հղմամբ ՝ https://www.vtb.am/am/credits/installments/kreditovanie-v-rassrochku/ , գործընկեր կազմակերպությունների վաճառակետերում, Բանկի մասնաճյուղերում կամ զանգահարելով Կոնտակտային կենտրոն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Акция по кредитам в рассрочку в преддверии весеннего праздника!
Банк ВТБ (Армения) объявляет акцию в преддверии праздника Международного женского дня и предоставляет уникальную возможность своим клиентам с 6-го по 8-ое марта 2021 года приобрести товары в рассрочку по выгодным условиям более чем в 600 торговых точках - партнеров Банка.
В рамках запущенной акции, при оформлении кредита в рассрочку в период от 06.03.21-08.03.21гг., клиент получает возможность по очередному 6-ому платежу кредита осуществить платеж только по части основного долга и не платить проценты или комиссию. Клиент может воспользоваться предложением акции, если первые 5 очередных платежей согласно кредитному графику были выплачены без просрочек.
Kлиент может воспользоваться предложением указанной акции только в рамках одного кредита и только единожды. В случае, если клиент в указанный период оформляет более 1-го кредита, и более 1-го полученного кредита удовлетворяют требованиям акции, предложение применяется к кредиту, оформленному первым в период акции.
Спешите порадовать дорогих и любимых женщин и приобретайте подарки по выгодным условиям!
Кредит в рассрочку через Банк ВТБ (Армения) оформляется на месте в течении считанных минут. А если нет времени посетить магазин, товары в рассрочку можно приобрести также заполнив заявку в онлайн режиме на официальных сайтах партнеров-компаний Банка.
Банк ВТБ (Армения) предлагает кредиты в рассрочку на приобретение различных товаров и услуг на сумму от 30 тыс. до 1.5 млн. драмов РА, с годовой процентной ставкой от 0% до 21.5% (эффективная процентная ставка - 18.7%-24%), со сроком действия кредита от 3-60 месяцев.
Более подробную информацию об условиях кредитов в рассрочку Банка ВТБ (Армения) можно получить на официальном сайте Банка по ссылке: https://www.vtb.am/ru/credits/installments/kreditovanie-v-rassrochku/ в точках партнерской сети, в филиалах Банка или позвонив в Контактный центр по номеру 87-87.