Ամբողջ դեկտեմբեր ամսվա ընթացքում առանց միջնորդավճարի բիզնես-փոխանցումներ ՎՏԲ խմբի բանկերի միջև` Հայաստանում, Ղազախստանում և Բելառուսում
04.12.2025
2025 թվականի դեկտեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը ՎՏԲ-ն մեկնարկում է հատուկ ակցիա կորպորատիվ հաճախորդների համար. 0% միջնորդավճար` ՎՏԲ խմբի բանկերի միջև միջազգային բիզնես-փոխանցումների համար՝ Հայաստանում, Ղազախստանում և Բելառուսում։
Արտոնյալ պայմանները վերաբերում են միայն ՎՏԲ Ինտերնետ–բանկի միջոցով իրավաբանական անձանց կատարված տենգեով և արտարժույթով փոխանցումներին։ Ակցիան նպատակ ունի աջակցել այն կորպորատիվ հաճախորդներին, որոնք կանոնավոր միջազգային փոխանցումներ են կատարում ՎՏԲ խմբի վերոնշյալ դուստր բանկերում և նպատակ ունի բարձրացնել բիզնեսի միջազգային գործարքների արդյունավետությունը։

Весь декабрь: внешние переводы для бизнеса между банками Группы ВТБ в Армении, Казахстане и Беларуси - без комиссий
04.12.2025
С 1 по 31 декабря 2025 года ВТБ запускает специальную акцию для корпоративных клиентов: комиссия 0% на международные бизнес-переводы между банками Группы ВТБ в Армении, Казахстане и Беларуси.
Льготные условия распространяются только на переводы в тенге и иностранной валюте, совершенные через интернет-банк ВТБ для юридических лиц. Акция направлена на поддержку корпоративных клиентов, осуществляющих регулярные международные расчёты в упомянутых выше дочерних банках Группы ВТБ и призвана повысить эффективность трансграничных операций бизнеса.