ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը Renault Armenia-ի հետ համատեղ առաջարկում են ավտովարկավորման ամենաշահավետ պայմանները շուկայում
04.08.2020
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Renault Armenia-ն հայտարարում են համագործակցության նոր ծրագրի մասին. ավտովարկավորում բարելավված հատուկ պայմաններով, որի շրջանակներում  հաճախորդներին առաջարկվում են վարկավորման արտոնյալ պայմաններ, ինչպես նաև վարկի ձևակերպման հարմար և  արագ գործընթաց։
Հոգ տանելով հաճախորդների մասին՝ վարկի գործողության ողջ ընթացքում Բանկի կողմից իրականացվում է ավտոմեքենայի ԿԱՍԿՈ ապահովագրություն, ինչպես նաև վարկառուի ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից:
Հայտը ներկայացնելու համար կարիք չկա այցելել Բանկի մասնաճյուղեր. վարկի ձևակերպումը կատարվում է տեղում՝  անմիջապես ավտոսրահում։
Renault Armenia-ի հետ համագործակցության հատուկ ծրագրի շրջանակներում ավտովարկի   տրամադրման որոշումը կայացվում է 5 ժամվա ընթացքում, իսկ վարկառուից պահանջվում է փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով ավտովարկ կարող եք ձևակերպել սկսած 10% կանխավճարից, տարեկան 9,9% -11,9% տոկոսադրույքով (փաստացի տոկոսադրույք` 15,6% -20,6%), 1 միլիոնից մինչև 28 միլիոն ՀՀ դրամ գումարի չափով, 1-ից մինչև 5 տարի մարման ժամկետով:
Ավտովարկի հայտ կարող են ներկայացնել 21-ից մինչև 65 տարեկան բոլոր ՀՀ ռեզիդենտները։
Ավտովարկավորման հատուկ պայմանները գործում են 2019-2020թթ. արտադրության ավտոմեքենաներ ձեռք բերելու դեպքում։
Առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի պաշտոնական կայքում` https://www.vtb.am/am/credits/avtomek-enaneri-varker-rheno-armenia-gortsakalowt-yan-het  և զանգահարելով Բանկի Կոնտակտային Կենտրոն` 87-87 հեռախոսահամարով կամ այցելելով ավտոսրահի պաշտոնական կայք՝ www.renault.am  և  զանգահարելով 010 247599 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) совместно с Renault Armenia предлагают самые выгодные условия автокредитования на рынке
04.08.2020
Банк ВТБ (Армения) и Renault Armenia объявляют о новой программе сотрудничества – автокредитование по специальным улучшенным условиям, в рамках которого клиентам предлагаются льготные условия кредитования, а также удобный и быстрый процесс оформления кредита.
Заботясь о своих клиентах, на весь срок кредита Банк осуществляет КАСКО страхование автомобиля, а также страхование заемщика от несчастных случаев.
Для подачи заявки нет необходимости посещать филиалы Банка – оформление автокредита осуществляется на месте - прямо в автосалоне.
В рамках специальной программы сотрудничества с Renault Armenia решение о выдачи кредита на автомобиль принимается в течение 5 часов, при этом требуется минимальный пакет документов от заемщика.
Оформить автокредит можно с предоплатой всего 10%, по ставке 9,9%-11,9% годовых (эффективная ставка 15,6%-20,6%) на сумму от 1 млн. до 28 млн. драмов РА, со сроком погашения от 1-ого до 5-и лет. Заявку на автокредит могут подать все резиденты РА в возрасте от 21 года до 65 лет.
Специальные условия автокредитования действуют при покупке автомобилей производства 2019-2020гг..
Более подробную информацию о продукте можно получить на официальном сайте Банка https://www.vtb.am/ru/credits/avtomek-enaneri-varker-rheno-armenia-gortsakalowt-yan-het и позвонив в Контактный центр Банка по номеру 87-87 или посетив официальный сайт автосалона www.renault.am и позвонив по номеру 010 247599.