ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Բերդ» մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր հարմարավետ տարածք
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Բերդ» մասնաճյուղը վերաբացվեց նոր ավելի ընդարձակ ու հարմարավետ տարածքում՝ ք. Բերդ, Մաշտոցի փողոց 26/6 հասցեում:
«Բերդ» մասնաճյուղի բացումը տեղի ունեցավ տոնական տրամադրության ներքո, իսկ ժապավենը կտրեցին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Տնօրինության անդամ՝ Բուրաստան Մովսիսյանը ու Բերդ համայնքի համայնքապետ՝ Հարություն Մանուչարյանը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի լիովին նոր և ժամանակակից «Բերդ» մասնաճյուղը հաճախորդներին հնարավորություն կտա օգտվել շուրջօրյա ինքնասպասարկման գոտիից, որտեղ տեղադրված են cash-in բանկոմատ ու վճարային տերմինալ, որոնց միջոցով հաճախորդները կկարողանան համալրել և կանխիկացնել իրենց բանկային/քարտային հաշիվները, ավանդները, մարել վարկեր և վճարել կոմունալ ու այլ ծառայություններ 24/7 ռեժիմում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Բերդ» մասնաճյուղում հաճախորդները կարող են օգտվել պրոդուկտների և ծառայությունների ողջ շարքից՝

Тел.: (374) 10 51-37-49 вн. 34 12
Филиал Банка ВТБ (Армения) «Берд» открылся в новом, более просторном и комфортном помещении по адресу г. Берд, ул. Маштоца 26/6.
Открытие филиала «Берд» прошло в праздничной обстановке, а ленту перерезали Член Директората Банка ВТБ (Армения) - Бурастан Мовсисян, и Руководитель общины «Берд» - Арутюн Манучарян.
Совершенно новый и современный филиал Банка ВТБ (Армения) «Берд» предоставит своим клиентам возможность пользоваться круглосуточной зоной самообслуживания с банкоматом cash-in и платежным терминалом, которые позволят клиентам пополнять и снимать наличные с банковских / карточных счетов, пополнять вклады, погашать кредиты и осуществлять платежи за коммунальные и другие услуги в режиме 24/7.
В филиале Банка ВТБ (Армения) «Берд» клиенты Банка могут пользоваться полным спектром продуктов и услуг: