ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը IntelExpress դրամային փոխանցումների համակարգի հետ համատեղ հայտարարում է նոր ակցիա
29.04.2019ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը IntelExpress միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգի հետ համատեղ հայտարարում է նոր ակցիա, որը կտևի մինչև 21.06.2019՝ համաձայն որի հաճախորդները կարող են դրամական փոխանցումներ իրականացնել դեպի Ուկրաինա և Վրաստան, նվազեցված՝ 0,9% տոկոսադրույքով: IntelExpress համակարգի միջոցով կարելի է փոխանցումներ կատարել դեպի աշխարհի 44 երկրներ (ներառյալ Ուկրաինա՝ 8000 մասնաճյուղ ու 20 բանկ, Վրաստան` շուրջ 700 մասնաճյուղ և 9 բանկ)`հաշված րոպեների ընթացքում 1-2% տոկոսադրույքով:
Հայաստանից դրամական փոխանցումներ կատարողների համար ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը առաջարկում է ամենալայն մասնաճյուղային ցանցը՝ բաղկացած 70 մասնաճյուղերից: Առավել հարմարավետության և ժամանակի խնայողության համար Բանկը իր հաճախորդներին առաջարկում է օգտվել Earlyone բջջային հավելվածի ծառայություններից ու հեռակա կարգով Բանկի ցանկացած մասնաճյուղում դրամական փոխանցումներ կատարել:
Հաճախորդներին, ովքեր պարբերաբար դրամական փոխանցումներ են կատարում Հայաստանից, Բանկը առաջարկում է նաև օգտվել «Հեռախոս բանկինգ» ծառայությունից, ինչը հնարավորություն է ընձեռում դրամական փոխանցումներ կատարել ցանկացած համակարգով, առանց Բանկ այցելելու՝ մեկ զանգով Կոնտակտային կենտրոն:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում, բացի IntelExpress միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգից, գործում են նաև այլ միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգեր՝ Swift, MoneyGram, Convers Transfers, TelCell, Unistream и БЭСТ:
Ակցիային մանրամասն ծանոթանալու համար կարող եք մոտենալ Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ, այցելել www.vtb.am Բանկի պաշտոնական կայք, ինչպես նաև զանգահարել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Կոնտակտային կենտրոն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) совместно с системой денежных переводов IntelExpress объявляет акцию
Банк ВТБ (Армения) совместно с системой международных денежных переводов IntelExpress до 21.06.2019 года объявляет акцию, согласно которой клиенты смогут отправлять денежные переводы в Украину и Грузию по сниженной комиссии 0.9%.
Переводы по системе IntelExpress можно осуществлять в 44 страны мира (в том числе, в Украине – 8000 отделений и 20 банков, в Грузии – около 700 отделений и 9 банков), по тарифу 1-2% за считанные минуты.
Для отправителей денежных переводов из Армении Банк ВТБ (Армения) имеет самую широкую филиальную сеть, состоящую из 70-и филиалов. Для большего удобства и экономии времени своих клиентов, Банк предлагает пользоваться мобильным приложением Earlyone и заранее дистанционным способом удерживать очередь для отправки денежных переводов через любой филиал Банка.
Клиентам, которые регулярно отправляют денежные переводы из Армении, Банк предлагает воспользоваться также услугой “Телефон банкинг”, которая предоставляют возможность одним звонком в Контактный центр осуществлять денежные переводы по любой системе без посещения Банка.
В Банке ВТБ (Армения), кроме системы международных денежных переводов IntelExpress, действуют также следующие системы международных денежных переводов: Swift, MoneyGram, Convers Transfers, TelCell, Unistream и БЭСТ.
Подробную информацию об условиях и тарифах акции можно узнать в филиалах Банка ВТБ (Армения), на официальном сайте www.vtb.am и в Контактном центре Банка по номеру 87-87.