2․1 | Քարտի սպասարկում (տարեկան) | Տարեկան - 1,500 AMD | Տարեկան - 1,500 AMD | Անվճար |
1 Նշված սակագները ենթակա են փոփոխման` կախված Ուսումնական հաստատության հետ կնքված պայմանագրի պայմաններից: |
2 Երևանում` 3 բանկային օրվա ընթացքում, ՀՀ մարզերում` 5 բանկային օրվա ընթացքում: |
³ Երևանում` մեկ բանկային օրվա ընթացքում, ՀՀ մարզերում` մինչև 3 բանկային օրվա ընթացքում: |
4 Քարտի սպասարկման համար վճարը գանձվում է քարտի ստացման հայտի ներկայացման պահին: Հետագայում քարտի գործողության ողջ ժամկետի ընթացքում քարտի սպասարկման գումարը գանձվում է Հաճախորդի հաշվից յուրաքանչյուր հաջորդող օրացույցային տարվա առաջին ամսվա առաջին աշխատանքային օրը` առանց Հաճախորդի լրացուցիչ թույլատվության: Եթե հիմնական քարտային հաշվի մնացորդը պակաս է, քան քարտի սպասարկման սակագինը, չբավարարող գումարը գանձվում է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում առկա Հաճախորդի այլ հաշիվներից, իսկ արտարժույթային հաշիվների դեպքում` փոխանակելով տարադրամը ՀՀ դրամի` համաձայն գործարքի իրականացման օրվա դրությամբ ՀՀ ԿԲ կողմից սահմանված փոխարժեքի: |
5 Kid, Teen և iStudent քարտերը կարող են նաև տրամադրվել որպես կից քարտեր անչափահասի օրինական ներկայացուցչի դեբետային կամ վարկային քարտերին. Կից քարտերի վրա տարածվում են սույն սակագներն ու պայմանները: |
6 Չնվազող մնացորդ-նվազագույն գումար, որը պետք է մշտապես առկա լինի քարտային հաշվին քարտի գործողության ողջ ընթացքում, Բանկի նկատմամբ պարտավորությունները մարելու նպատակով: |
* Տեխնիկական խնդիրների առաջացման կամ հաճախորդների սպասարկման անընդհատությունն ու օպերատիվությունը ապահովելու համար տվյալ մասնաճյուղերում կարող է կիրառվել 0 ՀՀ դրամ սակագին: Մասնաճյուղերի ցանկը, որտեղ տեղադրված են Cash-In բանկոմատներ և որոնց դրամարկղերում կիրառվելու է քարտային հաշվին դրամային մուտքի սակագին, հասանելի է Բանկի պաշտոնական կայքում: |

1.2 | Срочный выпуск карты3 | 8,900 AMD | 8,900 AMD | 8,900 AMD |
4 | Начисляемый годовой процент на фактический остаток карточного счета AMD/USD/EUR/RUB | 0% | 0% | 0% |
1Указанные тарифы подлежат изменению в зависимости от условий договора, заключенного с Учебным заведением. | ||||
2 В Ереване – в течении 3-х банковских дней, в регионах РА – до 5 банковских дней | ||||
3 В Ереване – в течение одного банковского дня, в регионах РА – до 3 банковских дней. | ||||
4 Комиссия за обслуживание карты взимается в момент предьявления заявки на получение карты. Далее списывается в течение всего срока действия карты безакцептно со счета Клиента в первый рабочий день первого месяца каждого последующего календарного года. | ||||
5 Карты iKid, iTeen и iStudent могут также выдаваться в качестве дополнительной карты к основной карте (дебетовый или кредитный) законного представителя лица, недостигшего совершенолетия. На дополнительных картах применяются настоящие условия и тарифы. | ||||
6 Неснижаемый остаток - минимальная сумма, которая замораживается на карточном счету в течение всего срока действия карты с целью погашения задолженностей клиента по карте. | ||||
* При возникновении технических проблем или для обеспечения оперативности и беспрерывности обслуживания клиентов в данных филиалах может применяться 0 Драм РА комиссия. Актуальный список, в которых установлены Cash-In банкоматы и в кассах которых будет применен комиссия за пополнение карточного счета в драмах РА доступно на официальном сайте Банка. | ||||